TrackMyAdmin (8.x-1.0-beta5) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Note:
uk: Примітка:

en: Export
uk: Експортувати

en: Other
uk: Інше

en: Your Name
uk: Ваше ім'я

en: Business
uk: Бізнес

en: Proceed
uk: Далі

en: Flush
uk: Скинути

en: About
uk: Про модуль

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Uses
uk: Використання

en: Dashboard
uk: Панель керування
