TrackMyAdmin (8.x-1.0-beta6) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Settings
et: Seaded

en: Export
et: Ekspordi

en: Other
et: Muu

en: Flush
et: Puhasta

en: About
et: Programmist

en: - Select -
et: - Vali -

en: Uses
et: Kasutab

en: Dashboard
et: Töölaud
