TrackMyAdmin (8.x-1.0-beta6) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Export
pl: Eksportuj

en: Other
pl: Inne

en: Your Name
pl: Twoje nazwisko

en: Flush
pl: Wyczyść

en: About
pl: O stronie

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Uses
pl: Używa

en: Dashboard
pl: Kokpit
