TrackMyAdmin (8.x-1.0-beta6) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Settings
pt: Definições

en: Export
pt: Exportar

en: Other
pt: Outro

en: Flush
pt: Limpar

en: About
pt: Sobre

en: - Select -
pt: - Selecionar -

en: Uses
pt: Usos
