TrackMyAdmin (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Note:
fr: Note :

en: Export
fr: Exporter

en: Other
fr: Autre

en: Your Name
fr: Votre Nom

en: Proceed
fr: Procéder

en: Flush
fr: Vider

en: About
fr: À propos

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Uses
fr: Utilisations

en: Dashboard
fr: Tableau de bord

en: Export Data
fr: Exporter les données
