TrackMyAdmin (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Settings
jv: Sétingan

en: Export
jv: Ngékspor

en: Other
jv: Liyané

en: Flush
jv: Resiki

en: About
jv: Ngenani

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Dashboard
jv: Dasbor
