TrackMyAdmin (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Export
fa: استخراج

en: Other
fa: ساير

en: Your Name
fa: نام شما

en: Flush
fa: تخلیه

en: About
fa: درباره

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Dashboard
fa: میزکار
