TrackMyAdmin (8.x-1.2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Other
my: အခြား

en: About
my: အကြောင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ
