TrackMyAdmin (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Export
ru: Экспортировать

en: Other
ru: Другое

en: Your Name
ru: Ваше имя

en: Flush
ru: Сбросить

en: About
ru: Информация

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Uses
ru: Использование

en: Dashboard
ru: Панель управления
