TrackMyAdmin (8.x-1.3) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Export
th: ส่งออก

en: Other
th: อื่นๆ

en: Business
th: ธุรกิจ

en: Proceed
th: ดำเนินการ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Uses
th: ใช้

en: Dashboard
th: หน้าหลัก
