TrackMyAdmin (8.x-1.3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Export
hy: Արտահանել

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: Dashboard
hy: Վահանակ
