TrackMyAdmin (8.x-1.3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Settings
te: అమరికలు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Other
te: ఇతర

en: About
te: గురించి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: Uses
te: వాడుకలు
