Tragedy of the commons (1.0.10) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Status
os: Статус

en: Email address
os: Email адрес

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Test
os: Тест

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Summary
os: Иумиагæй
