Tragedy of the commons (1.0.4-alpha1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Status
br: Statud

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Development
br: Diorren

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Email
br: Chomlec'h postel
