Tragedy of the commons (1.0.4-alpha4) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Response
pl: Odpowiedź

en: Name
pl: Nazwa

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Results
pl: Wyniki

en: Completed
pl: Zakończone

en: Started
pl: Rozpoczęto

en: button
pl: przycisk
