Tragedy of the commons (1.0.4-alpha5) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Name
mn: Нэр

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн
