Tragedy of the commons (1.0.4) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Submit
am: አስገባ

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Development
am: ልማት

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Name
am: ስም

en: Email
am: ኢሜይል
