Tragedy of the commons (1.0.5) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Submit
bg: Запис

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Development
bg: Разработка

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Test
bg: Тест

en: Response
bg: Отговор

en: Name
bg: Име

en: Summary
bg: Обзор

en: Updated
bg: Обновено

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: Id
bg: Номер

en: Results
bg: Резултати

en: Started
bg: Начало

en: button
bg: бутон
