Tragedy of the commons (1.0.8) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Email address
sv: E-postadress

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Response
sv: Svar

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Email
sv: E-post

en: Created
sv: Skapad

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: Results
sv: Resultat

en: Started
sv: Startade

en: button
sv: knapp
