Tragedy of the commons (1.0.10) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Updated
fil: Nabago

en: Created
fil: Inilikha
