Tragedy of the commons (1.0.10) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Submit
fa: ثبت

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Test
fa: آزمایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Summary
fa: خلاصه

en: Updated
fa: به‌روز

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Id
fa: هویت

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: Results
fa: نتایج
