Tragedy of the commons (1.0.10) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено
