Trance (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (41 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Explanation or submission guidelines
el: Εξήγηση ή οδηγίες υποβολής

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Help
el: Βοήθεια

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Revision ID
el: ID αναθεώρησης

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Create new revision
el: Δημιουργία νέας αναθεώρησης

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Revisions for %title
el: Αναθεωρήσεις του %title

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: @type: deleted %title.
el: @type: διαγράφηκε το %title.

en: Revision of %title from %date
el: Αναθεώρηση του %title της %date

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να επαναφέρετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: @type: deleted %title revision %revision.
el: @type: διαγράφηκε το %title, αναθεώρηση %revision.

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Create @name
el: Δημιουργία @name

en: Revision information
el: Πληροφορίες αναθεώρησης

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Copy of the revision from %date.
el: Αντίγραφο της αναθεώρησης της %date.

en: Revert to earlier revision
el: Επαναφορά σε προηγούμενη αναθεώρηση

en: Delete earlier revision
el: Διαγραφή προηγούμενης αναθεώρησης

en: Current revision
el: Τρέχουσα αναθεώρηση

en: Revision log message
el: Μήνυμα καταγραφής αναθεωρήσεων

en: Briefly describe the changes you have made.
el: Συνοπτικά περιγράψτε τις αλλαγές που κάνατε.

en: The time that the current revision was created.
el: Η ώρα που η τρέχουσα αναθεώρηση δημιουργήθηκε.

en: The user ID of the author of the current revision.
el: Το μοναδικό αναγνωριστικό χρήστη του συντάκτη της τρέχουσας αναθεώρησης.
