Trance (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (41 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: Explanation or submission guidelines
he: הסבר או הנחיות שליחה

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Help
he: עזרה

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Custom
he: מותאם

en: Revision ID
he: מס' זיהוי גרסה

en: Revisions
he: גרסאות

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Revert
he: שחזור

en: Revisions for %title
he: גרסאות עבור %title

en: Revision
he: גרסה

en: Changed
he: השתנה

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: Revision of %title from %date
he: גרסה של %title מ-%date

en: Language code
he: קוד השפה

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך לחזור לגרסה מתאריך %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך למחוק את הגרסה מתאריך %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
he: @type: נמחקה %title מגרסה %revision.

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Create @name
he: יצירת @name

en: Revision information
he: מידע על הגרסה

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Copy of the revision from %date.
he: העתק גרסה מ%date.

en: Revert to earlier revision
he: חזרה לגרסה מוקדמת יותר

en: Delete earlier revision
he: מחיקת גרסה מוקדמת יותר

en: Current revision
he: גרסה נוכחית

en: Revision log message
he: הודעת יומן לגרסאות

en: Briefly describe the changes you have made.
he: תאור קצר של השינויים שבוצעו.

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
he: מציין אם העריכה האחרונה של התרגום שייכת לגרסה הנוכחית.

en: @date by @username
he: @date ע"י @username
