Trance (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Explanation or submission guidelines
hy: Բացատրության կամ ներկայացման ուղեցույցները:

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Help
hy: Օգնություն

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Revision ID
hy: Վերանայման ID

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Revision information
hy: Վերանայման տեղեկատվություն

en: Delete earlier revision
hy: Ջնջել  ավելի վաղ վերանայումը

en: Revision log message
hy: Էջի փոփոխումների տեղեկամատյանի հաղորդագրությունը:

en: Briefly describe the changes you have made.
hy: Հակիրճ նկարագրեք ձեր կատարած փոփոխությունները:
