Trance (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Help
ka: დახმარება

en: Created
ka: შექმნილია

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Language code
ka: ენის კოდი
