Trance (8.x-1.0) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Description
os: Афыст

en: Explanation or submission guidelines
os: Куыд æй хъæуы йедзаг кæнын,уый æмбарын кæнынад

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: View
os: Фенд
