Trance (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Description
te: వివరణ

en: Explanation or submission guidelines
te: వివరణ లేదా సమర్పణ మార్గదర్శకాలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Help
te: సహాయం

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Language code
te: భాషా సంకేతం

en: About
te: గురించి

en: Revision information
te: కూర్పు సమాచారం
