Trance (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: Description
ur: وضاحت

en: Explanation or submission guidelines
ur: وضاحت یا جمع کرانے کی ہدایات

en: Edit
ur: تدوین

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Help
ur: مدد

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Authored by
ur: تصنیف از

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ
