Trance (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Explanation or submission guidelines
af: Verduideliking of invoerriglyne

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam

en: Help
af: Hulp

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Revisions
af: Weergawes

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: Language code
af: Taalkode

en: Create @name
af: Skep @name
