Trance (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (27 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Description
eu: Azalpena

en: Explanation or submission guidelines
eu: Azalpena edo bidalketaren jarraibideak

en: Edit
eu: Editatu

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Help
eu: Laguntza

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: @type: deleted %title.
eu: @type: %title ezabatuta.

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Create @name
eu: Sortu @name

en: Revision information
eu: Aldaketaren informazioa

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera
