Trance (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (29 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: Explanation or submission guidelines
sl: Razlaga ali navodila za objavo.

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Help
sl: Pomoč

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Revision ID
sl: ID različice

en: Revisions
sl: Različice

en: Authored by
sl: Avtor

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Revert
sl: Povrni

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: Revision
sl: različice

en: @type: deleted %title.
sl: @type: zbrisano %title.

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite povrniti različico iz %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati različico iz %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
sl: @type: %title izbrisano, različica %revision.

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: Create @name
sl: Ustvari @name

en: Revision information
sl: Različice
