Trance (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (51 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: List
tr: Liste

en: Description
tr: Açıklama

en: Explanation or submission guidelines
tr: Açıklama ya da gönderim bilgileri

en: Edit
tr: Düzenle

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Help
tr: Yardım

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Custom
tr: Özel

en: Revision ID
tr: Sürüm ID

en: Revisions
tr: Sürümler

en: Authored by
tr: Yazan

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Create new revision
tr: Yeni sürüm yarat

en: Revert
tr: Geri al

en: Revisions for %title
tr: %title için sürümler

en: Revision
tr: Sürüm

en: Changed
tr: Değişti

en: @type: deleted %title.
tr: @type: %title silindi.

en: Revision of %title from %date
tr: %date tarihindeki %title sürümü

en: Language code
tr: Dil kodu

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihindeki sürümüne geri dönmek istediğinize emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihli sürümü silmek istediğinize emin misiniz?

en: @type: deleted %title revision %revision.
tr: @type: %title içeriğinin %revision sürümü silindi.

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: Create @name
tr: @name oluştur

en: Revision information
tr: Sürüm bilgisi

en: Publishing status
tr: Yayımlanma durumu

en: Copy of the revision from %date.
tr: %date tarihindeki sürümün kopyası.

en: Revert to earlier revision
tr: Eski sürüme geri dön

en: Delete earlier revision
tr: Eski sürümü sil

en: Current revision
tr: Geçerli sürüm

en: Revision log message
tr: Sürüm kayıt mesajı

en: Briefly describe the changes you have made.
tr: Yaptığınız değişiklikleri kısaca açıklayın.

en: Revision timestamp
tr: Sürüm zaman damgası

en: The time that the current revision was created.
tr: Geçerli düzeltmenin oluşturulduğu zaman.

en: Revision user ID
tr: Sürüm kullanıcı kimliği

en: The user ID of the author of the current revision.
tr: Son versiyon yazarının kullanıcı kimliği (ID).

en: Revision translation affected
tr: Düzeltme çevirisi etkilendi

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
tr: Çevirinin son düzenlemesinin geçerli düzeltmeye ait olup olmadığını belirtir.

en: @date by @username
tr: @username tarafından @date

en: Revert to earlier revision of a translation
tr: Bir çevirinin önceki sürümüne geri dön

en: @langname revisions for %title
tr: %title için @langname sürümleri

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
tr: @language çevirisini %revision-date tarihindeki sürüme geri döndürmek istediğinizden emin misiniz?

en: Revert content shared among translations
tr: Çeviriler arasında paylaşılan içeriği geri al

en: @label revision
tr: @label sürümü
