Trance (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (45 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Description
ca: Descripció

en: Explanation or submission guidelines
ca: Explicació o directrius de l'enviament

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Help
ca: Ajuda

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Changed
ca: Canviat

en: @type: deleted %title.
ca: @type: %title eliminat.

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
ca: @type: suprimit %title amb revisió %revision.

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Create @name
ca: Crea @name

en: Revision information
ca: Informació de la revisió

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: Revert to earlier revision
ca: Canvia a una revisió anterior

en: Delete earlier revision
ca: Suprimeix una revisió anterior

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Revision log message
ca: Missatge de registre de la revisió

en: Briefly describe the changes you have made.
ca: Descriviu breument els canvis que heu fet.

en: Revision timestamp
ca: Marca horària de la revisió

en: The time that the current revision was created.
ca: L'hora en què es va crear la revisió actual.

en: The user ID of the author of the current revision.
ca: L'ID d'usuari de l'autor de la revisió actual.

en: Revision translation affected
ca: Revisió de la traducció afectada

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ca: Indica si la darrera edició d'una traducció pertany a la revisió actual.

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.

en: @label revision
ca: Revisió @label
