Trance (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (45 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Explanation or submission guidelines
fi: Selitys tai ohjeet

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Help
fi: Ohje

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Custom
fi: Oma

en: Revision ID
fi: Version ID

en: Revisions
fi: Versiot

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Id
fi: Tunniste

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Create new revision
fi: Luo uusi versio

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Revisions for %title
fi: Kirjoituksen %title versiot

en: Revision
fi: Versio

en: Changed
fi: Muuttunut

en: @type: deleted %title.
fi: @type: poistettiin %title.

en: Revision of %title from %date
fi: Versio kirjoituksesta %title, julkaistu %date

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
fi: Oletko varma, että haluat ottaa käyttöön version jonka päiväys on %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
fi: Haluatko varmasti poistaa version, jonka päiväys on %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
fi: @type: poistettiin %title versio %revision.

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Create @name
fi: Luo @name

en: Revision information
fi: Version tiedot

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: Copy of the revision from %date.
fi: Kopio versiosta päivämäärältä %date.

en: Revert to earlier revision
fi: Palauta käyttöön aikaisempi versio

en: Delete earlier revision
fi: Poista aikaisempi versio

en: Current revision
fi: Nykyinen versio

en: Revision log message
fi: Version viesti

en: Briefly describe the changes you have made.
fi: Kuvaa lyhyesti tekemäsi muutokset.

en: Revision timestamp
fi: Version aikaleima

en: The time that the current revision was created.
fi: Ajankohta jolloin nykyistä versiota muokattiin.

en: Revision user ID
fi: Version käyttäjä ID

en: The user ID of the author of the current revision.
fi: Tämänhetkisen version kirjoittajan ID.

en: @date by @username
fi: @date kirjoittajalta @username
