Trance (8.x-1.1) - en to kk translation catalogue (29 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Explanation or submission guidelines
kk: Анықтама немесе жіберу түсіндірмелері

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Help
kk: Көмек

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Authored by
kk: Автор

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу

en: Revisions for %title
kk: %title ревизиясы

en: Revision
kk: Ревизия

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.

en: Revision of %title from %date
kk: %date күнінлені %title ревизиясы

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны қайтарғыңыз келеді ма?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны жою керек па?

en: @type: deleted %title revision %revision.
kk: @type: %title %revision ревизиясы жойылды.

en: Create @name
kk: @name құру

en: Revision information
kk: Ревизия ақпараты

en: Copy of the revision from %date.
kk: %date күніндегі ревизияны көшіру.

en: Revert to earlier revision
kk: Ескі ревизияны қайтару

en: Delete earlier revision
kk: Ескі ревизияларды жою
