Trance (8.x-1.1) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Help
my: အကူအညီ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: About
my: အကြောင်း
