Trance (8.x-1.1) - en to nn translation catalogue (24 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Description
nn: Beskriving

en: Explanation or submission guidelines
nn: Forklaring eller retningslinjer.

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Help
nn: Hjelp

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Create new revision
nn: Lag ny utgåve

en: Revisions for %title
nn: Utgåver av %title

en: Revision
nn: Utgåve

en: Revision of %title from %date
nn: Utgåve av %title frå %date

en: Language code
nn: Språkkode

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Create @name
nn: Lag @name

en: Revision information
nn: Versjonsinformasjon

en: Copy of the revision from %date.
nn: Sidehistorikk frå %date

en: Revision log message
nn: Loggmelding for revisjonen
