Trance (8.x-1.1) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Help
se: Veahkki

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Revisions
se: Versuvnnat

en: About
se: Birra

en: Create @name
se: Ásat @name
