Transaction (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (42 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Transactions
ca: Transaccions

en: List
ca: Llistat

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: - None -
ca: - Cap -

en: Types
ca: Tipus

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: n/a
ca: n/d

en: Continue
ca: Continua

en: Options
ca: Opcions

en: All
ca: Tot

en: Log message
ca: Missatge del registre

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Details
ca: Detalls

en: Amount
ca: Import

en: Other
ca: Altres

en: Operation
ca: Operació

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Undefined
ca: Sense definir

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Transaction
ca: Transacció

en: Balance
ca: Saldo

en: Execute
ca: Executa

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Transaction type
ca: Tipus de transacció

en: Properties
ca: Propietats

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina

en: transactions
ca: transaccions

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
ca: Nom llegible-per-la-màquina no vàlid. Introduïu un nom diferent de %invalid.

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
ca: El nom llegible-per-la-màquina ja està essent utilitzat. Ha de ser únic.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
ca: Un nom únic llegible-per-la-màquina que contingui lletres, números i guions baixos.

en: Transaction types
ca: Tipus de transacció

en: Target entity type
ca: Tipus d'entitat destí

en: The user ID of the author.
ca: L'ID d'usuari de l'autor.

en: - Create -
ca: - Crea -
