Transaction (8.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Types
dz: དབྱེ་བ་ཚུ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: Log message
dz: འཕྲིན་དོན་ཚུ་  དྲན་དེབ་ནང་བཀོད།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།
