Transaction (8.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listo

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Types
eo: Tipoj

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Log message
eo: Protokol-mesaĝo

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Details
eo: Detaloj

en: Other
eo: Alia

en: Operation
eo: Operacio

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Undefined
eo: Nedifinita

en: Target entity type
eo: Celata speco de ento
