Transaction (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: List
is: Listi

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Types
is: Tegundir

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: n/a
is: á ekki við

en: Continue
is: Halda áfram

en: Options
is: Möguleikar

en: All
is: Allt

en: Authored by
is: Höfundur

en: Details
is: Nánar

en: Amount
is: Upphæð

en: Undefined
is: Óskilgreint
