Transaction (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (34 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Transactions
lv: Transakcijas

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Types
lv: Veidi

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: n/a
lv: n/p

en: Continue
lv: Turpināt

en: Options
lv: Iespējas

en: All
lv: Visi

en: Log message
lv: Žurnāla pieraksts

en: Authored by
lv: Autors

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Amount
lv: Summa

en: Other
lv: Citi

en: Operation
lv: Operācija

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Undefined
lv: Nedefinēts

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Balance
lv: Bilance

en: Execute
lv: Izpildīt

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Transaction type
lv: Transakcijas tips

en: Properties
lv: Īpašības

en: Bundles
lv: Komplekti

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
lv: Šis mašīnlasāmais nosaukums jau tiek lietots. Tam jābūt unikālam.
