Transaction (8.x-1.0-alpha3) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Transactions
af: Transaksies

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: - None -
af: - Geen -

en: Types
af: Tipes

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Continue
af: Gaan voort

en: Options
af: Opsies

en: All
af: Alle

en: Log message
af: Logboodskap

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Operation
af: Operasie

en: Authored on
af: Geskep op

en: Workflow
af: Werksvloei
