Transaction (8.x-1.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: List
ast: Llista

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Types
ast: Tribes

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: n/a
ast: n/d

en: Continue
ast: Siguir

en: Options
ast: Opciones

en: All
ast: Too

en: Log message
ast: Rexistru del mensaxe

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Details
ast: Detalles

en: Operation
ast: Operación

en: Authored on
ast: Autoría en

en: Workflow
ast: Fluxu de trabayu
