Transaction (8.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (27 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Types
bo: རིགས

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: All
bo: ཡོངས

en: Log message
bo: ཟིན་ཐོའི་བརྡ་འཕྲིན

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Workflow
bo: ལས་རིམ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Properties
bo: གཏོག་གཤིས།

en: Bundles
bo: སྡེབ

en: Machine-readable name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང་ལ་ཕན་ནུས་མེད། %invalid་མིན་པ་ཞིག་འཇུག་རོགས།

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང་ཁྱད་པར་ཅན་ཞིག་སྟེ། དེའི་ནང་དུ་ཡི་གེ་དང་ཨང་གྲངས། འོག་ཐིག་བཅས་འདུའོ།
