Transaction (8.x-1.0-alpha3) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Types
br: Doareoù

en: View
br: Gwel

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Undefined
br: Didermenet
