Transaction (8.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Transactions
lt: Operacijos

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Types
lt: Tipai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: n/a
lt: n/d

en: Continue
lt: Tęsti

en: Options
lt: Nustatymai

en: All
lt: Visi

en: Log message
lt: Log žinutė

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Details
lt: Išsamiai

en: Amount
lt: Suma

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Undefined
lt: Nenurodyta

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Balance
lt: Balansas

en: Execute
lt: Vykdyti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Created by
lt: Sukurė

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
lt: Toks mašinoms suprantamas pavadinimas jau naudojamas. Jis turi būt unikalus.

en: Result message
lt: Rezultato žinutė

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
lt: Unikalus mašinoms suprantamas pavadinimas sudarytas iš raidžių, skaičių ir pabraukimų.
