Transaction (8.x-1.0-alpha3) - en to ml translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Transactions
ml: ഇടപാടുകൾ

en: List
ml: പട്ടിക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Types
ml: തരങ്ങൾ

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: n/a
ml: ശൂന്യം

en: Continue
ml: തുടരുക

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം

en: Undefined
ml: നിര്‍വചിക്കപ്പെടാത്തത്
